Języki:

Ta strona jest tworzona przy użyciu danych Wikimapii. Wikimapia jest ogólnodostępnym przedsięwzięciem wolontariuszy z całego świata. Zawiera informacje o 32481451 miejsc. Dowiedz się więcej o Wikimapii i przewodniku..

Warszawa - najnowsze komentarze

  • ul. Górnośląska, 4A, Eliot100 napisał 6 lat temu:
    Cóż, WIDOCZNIE Z PROWINCJI JESTEŚ I NIE ROZUMIESZ TYCH ZAGADNIEŃ. Nie wszystkie nowoczesne budynki w stolicy mają dostęp do sieci gazowej. Na przykład 24-piętrowe wysokościowce na Ścianie Wschodniej takiego nie posiadają. Także nie wszystkie budynki na Powiślu mają dostęp do wodociągów miejskich. Może kiedyś to zrozumiesz. Skąd tyle złośliwości i żółci u ciebie? Ganiasz po całej Warszawie i szukasz do czego się przyczepić. Nie piszę "gratulacje Wojtek 1961", bo ta żółć niezdrowa.
  • Plebania parafii p.w. św. Hieronima, Leszek007 napisał 6 lat temu:
    Obecnie kaplica zdemontowana rozebrana i przeniesiona.
  • ul. Górnośląska, 4A, Wojtek1961 napisał 6 lat temu:
    Ewenemet niebywały !!! Nowy nowoczesny budynek w centrum stolicy dużego państwa w środku Europy ma dostęp do sieci gazowej i ..... o zgrozo! wodociągów miejskich ! Rzecz na tyle niezwykła i niespotykana, że trzeba to zaznaczyć w opisie budynku w Wikipediii !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bo inaczej Wikipedia będzie zniszczona ! GRATULACJE Eliot100 !!!
  • ul. Fabryczna, 2, Wojtek1961 napisał 6 lat temu:
    Po wybudowaniu tych ( trzech, na planie litery X) budynków wysokościowych w latach 70-tych ub. wieku, stały się one znakomitym punktem widokowym na znajdujący się po drugiej stronie Trasy Łazienkowskiej stadion "Legii". W czasie meczów okna górnych kondygnacji na klatkach schodowych od południowej strony były oblegane przez kibiców - amatorów bezpłatnego widowiska. Komentarz pochodził zazwyczaj z tranzystorowego radia.
  • Teren Zabytkowej Elektrowni Powiśle, Wojtek1961 napisał 6 lat temu:
    Obecnie (Kwiecień 2019) od kilku lat, obiekty po dawnej Elektrowni Powiśle są przebudowywane na centrum handlowo - usługowo - biurowo - rozrywkowe.
  • Były Hotel "Powiśle", Wojtek1961 napisał 6 lat temu:
    Hotel nie istnieje. Budynek opuszczony, zdewastowany. Podana domena wystawiona na sprzedaż.
  • Budynek handlowo usługowy, azofoto napisał 6 lat temu:
    W ty m budynku od 2018 mieści się całodobowa klinika weterynaryjna Marysin przeniesiona z ul. Potockich. (https://www.wetmarysin.pl/)
  • Delikatesy „Fudi”, azofoto napisał 6 lat temu:
    W tym budynku już nie ma delikatesów. Teraz znajduje się tam sklep Lewiatan.
  • Hotel "UFO", Piotr gość napisał 6 lat temu:
    Jak wieść gminna niesie, budynek w latach 70. XX wieku został zaprojektowany dla kompozytora. Kopuła, która zapewniała idealną akustykę, miała być przeznaczona na salę koncertową i nagraniową. Może to tylko miejska legenda. Później, za czasów innych właścicieli, w budynku z kopułą mieściły się restauracje.
  • Biura Techniki Operacyjnej Policji, gosc gość napisał 6 lat temu:
    Biura Techniki Operacyjnej Komendy Głównej Policji (Tajna Jednostka Policji) Warszawa ulica Barcicka, 52/56
  • ul. Józefa Strusia, Wojtek1961 napisał 6 lat temu:
    Pierwotnie, do lat dziewięćdziesiątych na całym przebiegu od Skrzyneckiego do Korkowej była wybrukowana "kocimi łbami", i była dwukierunkowa.
  • Parking, KrzysziekZ napisał 6 lat temu:
    5 zł/h.
  • Centrum Nauki "Kopernik", KrzysziekZ napisał 6 lat temu:
    Od 2019 otwarte też w poniedziałki - poza pierwszym poniedziałkiem miesiąca. Wbrew temu, co twierdzi Google.
  • Parking platny, Lee gość napisał 6 lat temu:
    Parking płatny.
  • Marysin Wawerski, Rafał L. gość napisał 6 lat temu:
    Nigdy nie istniała wieś pod nazwą Marysin Wawerski. Nazwy tej zaczęto używać oficjalnie dopiero gdy teren ten przyłączono do Warszawy (1951 rok) i zmieniał on już charakter z wiejskiego na podmiejski. Przed 1951 rokiem faktyczne wsie w tym miejscu, tak jak napisano, nazywały się Czaplowizna/Czaple (obecne blokowisko) oraz Glinki (rejon ulicy Kościuszkowców, dawniej Śnieżki). Natomiast południowo-zachodnią część współczesnego Marysina, wówczas bardzo rzadko zabudowaną, nazywano Kolonią Wawer lub wprost przyporządkowywano do Wawra (obecnie Starego Wawra).
  • Park, Przemek gość napisał 6 lat temu:
    To nie tutaj. To jest PARK SGGW. https://pl.wikipedia.org/wiki/Park_SGGW_w_Warszawie
  • Zewnętrzny obiekt COP, marcin1971 gość napisał 6 lat temu:
    Według https://www.haloursynow.pl/artykuly/tajemniczy-obiekt-w-lesie-kabackim-kiedys-supertajny-zobacz-video,11517.htm to oczyszczalnia ścieków dla obiektu "Wicher" Biura Szyfrów Oddziału II Sztabu Głównego.
  • Nastawnia Gr4, Damian gość napisał 6 lat temu:
    To jest chyba raczej nastawnia GrC
  • Budynek lokalowo-usługowy, Bior gość napisał 6 lat temu:
    Na dachu anteny, m.in radionamiernika RS
  • Największy zbiornik wodny w Dolinie Służewieckiej, Wojtek1961 napisał 6 lat temu:
    Już chyba nie największy! Zrewitalizowany Staw służewiecki po zachodniej stronie ul. Puławskiej wygląda na wyraźnie większy.... Chyba, że nie zaliczacie go do Dolinki.